| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
Precies ontworpen 9 mm snijmessen ontworpen voor professionele ambachtslieden, hobbyisten en doe-het-zelf-liefhebbers.,en slijtvastheid voor een superieure snijprestatie.
| Materiaal | Hoogkoolstofstaal |
|---|---|
| Breedte | 9 mm |
| Dikte | 0.38mm |
| Hoek van de punt | 30° |
| Lange | 109 mm |
| Segmenten | 9 Segmenten |
| Kante-type | Scherp |
| Verpakkingsopties | 10/100/1000/8000 stuks |
Deze precieze snijbladen zijn ideaal voor verschillende professionele en industriële toepassingen:
Verpakking:10 stuks per buis, 10 stuks per kleine doos, 8 grote dozen per doos.
| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
Precies ontworpen 9 mm snijmessen ontworpen voor professionele ambachtslieden, hobbyisten en doe-het-zelf-liefhebbers.,en slijtvastheid voor een superieure snijprestatie.
| Materiaal | Hoogkoolstofstaal |
|---|---|
| Breedte | 9 mm |
| Dikte | 0.38mm |
| Hoek van de punt | 30° |
| Lange | 109 mm |
| Segmenten | 9 Segmenten |
| Kante-type | Scherp |
| Verpakkingsopties | 10/100/1000/8000 stuks |
Deze precieze snijbladen zijn ideaal voor verschillende professionele en industriële toepassingen:
Verpakking:10 stuks per buis, 10 stuks per kleine doos, 8 grote dozen per doos.