| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Lange | 109 mm |
| Aantal segmenten | 9 Segmenten |
| Kenmerken | Geavanceerde opvulbladen voor PPF |
| Verpakkingsinformatie | 10/100/1000/8000 |
| Hoek van de punt | 30° |
| Breedte | 9 mm |
| Grondstoffen | Hoogkoolstofstaal |
| Snijhoek | 30 graden. |
| Kante-type | Scherp |
| Kleur | Zwart |
| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Lange | 109 mm |
| Aantal segmenten | 9 Segmenten |
| Kenmerken | Geavanceerde opvulbladen voor PPF |
| Verpakkingsinformatie | 10/100/1000/8000 |
| Hoek van de punt | 30° |
| Breedte | 9 mm |
| Grondstoffen | Hoogkoolstofstaal |
| Snijhoek | 30 graden. |
| Kante-type | Scherp |
| Kleur | Zwart |