| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Lengte | 109 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Dikte | 0,38 mm |
| Materiaal | Hoog koolstofstaal |
| Tiphoek | 30° |
| Snijhoek | 30 graden |
| Kleur | Zwart |
| Pakketinhoud | 10 snijmessen per buis |
| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Lengte | 109 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Dikte | 0,38 mm |
| Materiaal | Hoog koolstofstaal |
| Tiphoek | 30° |
| Snijhoek | 30 graden |
| Kleur | Zwart |
| Pakketinhoud | 10 snijmessen per buis |