| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Grondstoffen | Hoogkoolstofstaal |
|---|---|
| Lange | 109 mm |
| Hoek van de punt | 30° |
| Kleur | Zwart |
| Kante-type | Scherp | Inhoud van het pakket | 10 snijbladen per buis |
| Materiaal | Hoogkoolstofstaal |
| Aantal segmenten | 9 Segmenten |
| Dikte | 0.38mm |
| Kenmerken | Geavanceerde opvullemessen voor PPF, kleine snijblader, snap-off lemmen |
| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Grondstoffen | Hoogkoolstofstaal |
|---|---|
| Lange | 109 mm |
| Hoek van de punt | 30° |
| Kleur | Zwart |
| Kante-type | Scherp | Inhoud van het pakket | 10 snijbladen per buis |
| Materiaal | Hoogkoolstofstaal |
| Aantal segmenten | 9 Segmenten |
| Dikte | 0.38mm |
| Kenmerken | Geavanceerde opvullemessen voor PPF, kleine snijblader, snap-off lemmen |