| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Gebruik | Het snijden van papier, karton, plastic en andere materialen |
| Verpakkingen | Roestbestendige coating |
| Verenigbaar met | 18 mm knipmes |
| Aantal rijen | 7 |
| Dikte van het lemmet | 0.5 mm |
| Kleur van het lemmet | Zwart |
| Breedte van het lemmet | 18 mm |
| Hoek | 60° |
| Lange | 109 mm |
| Kante-type | Scherpe, rechte rand |
| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Gebruik | Het snijden van papier, karton, plastic en andere materialen |
| Verpakkingen | Roestbestendige coating |
| Verenigbaar met | 18 mm knipmes |
| Aantal rijen | 7 |
| Dikte van het lemmet | 0.5 mm |
| Kleur van het lemmet | Zwart |
| Breedte van het lemmet | 18 mm |
| Hoek | 60° |
| Lange | 109 mm |
| Kante-type | Scherpe, rechte rand |