| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Mestype | Afbreekbaar |
| Hoek | 60° |
| Coating | Roestbestendige Coating |
| Randtype | Scherpe, Rechte Rand |
| Meskleur | Zwart |
| Aantal lijnen | 7 |
| Aantal segmenten | 8 |
| Compatibel met | 18mm Snijmes |
| Lengte | 109mm |
| Mesbreedte | 18mm |
| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Mestype | Afbreekbaar |
| Hoek | 60° |
| Coating | Roestbestendige Coating |
| Randtype | Scherpe, Rechte Rand |
| Meskleur | Zwart |
| Aantal lijnen | 7 |
| Aantal segmenten | 8 |
| Compatibel met | 18mm Snijmes |
| Lengte | 109mm |
| Mesbreedte | 18mm |