| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Type van het lemmet | Afsnijden |
| Materiaal | Hoogkoolstofstaal |
| Lange | 109 mm |
| Hoek | 60° |
| Kleur van het lemmet | Zwart |
| Verenigbaar met | 18 mm knipmes |
| Segmenten | 8 |
| Dikte van het lemmet | 0.5 mm |
| Certificeringen | CE-ROHS, MSDS |
| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Type van het lemmet | Afsnijden |
| Materiaal | Hoogkoolstofstaal |
| Lange | 109 mm |
| Hoek | 60° |
| Kleur van het lemmet | Zwart |
| Verenigbaar met | 18 mm knipmes |
| Segmenten | 8 |
| Dikte van het lemmet | 0.5 mm |
| Certificeringen | CE-ROHS, MSDS |