| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Breedte van het lemmet | 18 mm |
| Totale lengte | 109 mm |
| Dikte van het lemmet | 0.5 mm |
| Aantal segmenten | 8 |
| Aantal lijnen | 7 |
| Materiaal | Hoogkoolstofstaal |
| Kleur | Zwart |
| Verenigbaarheid | 18 mm knipmes |
| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Betaalmethode: | T/T |
| Breedte van het lemmet | 18 mm |
| Totale lengte | 109 mm |
| Dikte van het lemmet | 0.5 mm |
| Aantal segmenten | 8 |
| Aantal lijnen | 7 |
| Materiaal | Hoogkoolstofstaal |
| Kleur | Zwart |
| Verenigbaarheid | 18 mm knipmes |