| MOQ: | One Carton (7200pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs×20×36=7200pcs/ctn |
| Betaalmethode: | T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productsoort | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Model | DN101 |
| Type van het lemmet | Trapeziumvormig |
| Dikte van het lemmet | 0.6 mm |
| Segmenten | Geen segmenten |
| Kleur | Zilver |
| Grondstoffen | SK2 Hoogkoolstofstaal |
| Land van oorsprong | China en Korea |
| MOQ: | One Carton (7200pcs) |
| Standaardverpakking: | 10pcs×20×36=7200pcs/ctn |
| Betaalmethode: | T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productsoort | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Model | DN101 |
| Type van het lemmet | Trapeziumvormig |
| Dikte van het lemmet | 0.6 mm |
| Segmenten | Geen segmenten |
| Kleur | Zilver |
| Grondstoffen | SK2 Hoogkoolstofstaal |
| Land van oorsprong | China en Korea |