| Standaardverpakking: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Betaalmethode: | T/T In Advance |
| Productnaam | Tuinschaar, Vruchtenpluk Schaars |
| Geschikt Voor | Het plukken van ronde vruchten zoals appels en sinaasappels |
| Lengte | 155mm |
| Hardheid | HRC58-60 |
| Product Nettogewicht | 80g |
| Materiaal Bladen | SK5 Hoog Koolstofstaal |
| Handvat Type | Ergonomisch Handvat |
| Proces | Warmtebehandeling |
| Kleur | Rood Handvat en Zwarte Bladen |
| Bladvorm | Gebogen Bladen |
| Standaardverpakking: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Betaalmethode: | T/T In Advance |
| Productnaam | Tuinschaar, Vruchtenpluk Schaars |
| Geschikt Voor | Het plukken van ronde vruchten zoals appels en sinaasappels |
| Lengte | 155mm |
| Hardheid | HRC58-60 |
| Product Nettogewicht | 80g |
| Materiaal Bladen | SK5 Hoog Koolstofstaal |
| Handvat Type | Ergonomisch Handvat |
| Proces | Warmtebehandeling |
| Kleur | Rood Handvat en Zwarte Bladen |
| Bladvorm | Gebogen Bladen |