| Standaardverpakking: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Betaalmethode: | T/T In Advance |
| Productnaam | Tuinschaar, Fruit Pick Up Scissor |
|---|---|
| Productsoort | Tuinschaar, tuinhandgereedschap |
| Bladmateriaal | SK5 Hoogkoolstofstaal |
| Hardheid van het lemmet | HRC58-60 |
| Bladvorm | Gebogen lemmen |
| Voor: | Ronde vruchten plukken, zoals appels en sinaasappels |
| Netto gewicht van het product | 80 g |
| Proces | Warmtebehandeling |
| Lange | 155 mm |
| Kleur | Rood handvat en zwarte messen |
| Pakket | 10PCSX20=200PCS/karton |
| Standaardverpakking: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Betaalmethode: | T/T In Advance |
| Productnaam | Tuinschaar, Fruit Pick Up Scissor |
|---|---|
| Productsoort | Tuinschaar, tuinhandgereedschap |
| Bladmateriaal | SK5 Hoogkoolstofstaal |
| Hardheid van het lemmet | HRC58-60 |
| Bladvorm | Gebogen lemmen |
| Voor: | Ronde vruchten plukken, zoals appels en sinaasappels |
| Netto gewicht van het product | 80 g |
| Proces | Warmtebehandeling |
| Lange | 155 mm |
| Kleur | Rood handvat en zwarte messen |
| Pakket | 10PCSX20=200PCS/karton |