| Standaardverpakking: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Betaalmethode: | T/T In Advance |
| Productnaam | Tuinschaar, Fruitplukschaar |
| Materiaal Bladen | SK5 Hoog Koolstofstaal |
| Hardheid | HRC58-60 |
| Lengte | 155mm |
| Product Nettogewicht | 80g |
| Kleur | Rode Handgreep en Zwarte Bladen |
| Bladvorm | Gebogen Bladen |
| Handgreep Type | Ergonomische Handgreep |
| Verpakking | 10 STUKS x 20 = 200 STUKS/Doos |
| Standaardverpakking: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Betaalmethode: | T/T In Advance |
| Productnaam | Tuinschaar, Fruitplukschaar |
| Materiaal Bladen | SK5 Hoog Koolstofstaal |
| Hardheid | HRC58-60 |
| Lengte | 155mm |
| Product Nettogewicht | 80g |
| Kleur | Rode Handgreep en Zwarte Bladen |
| Bladvorm | Gebogen Bladen |
| Handgreep Type | Ergonomische Handgreep |
| Verpakking | 10 STUKS x 20 = 200 STUKS/Doos |