| Standaardverpakking: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Betaalmethode: | T/T In Advance |
| Productnaam | Tuinschaar, Fruit Pick Up Scissor |
| Bladvorm | Gebogen lemmen |
| Lange | 155 mm |
| Type handvat | Ergonomisch handvat |
| Hardheid | HRC58-60 |
| Proces | Warmtebehandeling |
| Bladmateriaal | SK5 Hoogkoolstofstaal |
| Kleur | Rood handvat met zwarte messen |
| Nettogewicht | 80 g |
| Pakket | 10 stuks × 20 stuks = 200 stuks per doos |
| Standaardverpakking: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Betaalmethode: | T/T In Advance |
| Productnaam | Tuinschaar, Fruit Pick Up Scissor |
| Bladvorm | Gebogen lemmen |
| Lange | 155 mm |
| Type handvat | Ergonomisch handvat |
| Hardheid | HRC58-60 |
| Proces | Warmtebehandeling |
| Bladmateriaal | SK5 Hoogkoolstofstaal |
| Kleur | Rood handvat met zwarte messen |
| Nettogewicht | 80 g |
| Pakket | 10 stuks × 20 stuks = 200 stuks per doos |