| Standaardverpakking: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Betaalmethode: | T/T In Advance |
| Productnaam | Tuinschaar, Fruit Pick Up Scissor |
|---|---|
| Kleur | Rood handvat en zwarte lemmen |
| Proces | Warmtebehandeling |
| Materiaal van de lemmen | SK5 Hoogkoolstofstaal |
| Netto gewicht van het product | 80 g |
| Pakket | 10 stuks × 20 stuks = 200 stuks per doos |
| Type handvat | Ergonomisch handvat |
| Bladvorm | Gebogen lemmen |
| Lange | 155 mm |
| Voor: | Ronde vruchten plukken, zoals appels en sinaasappels |
| Standaardverpakking: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Betaalmethode: | T/T In Advance |
| Productnaam | Tuinschaar, Fruit Pick Up Scissor |
|---|---|
| Kleur | Rood handvat en zwarte lemmen |
| Proces | Warmtebehandeling |
| Materiaal van de lemmen | SK5 Hoogkoolstofstaal |
| Netto gewicht van het product | 80 g |
| Pakket | 10 stuks × 20 stuks = 200 stuks per doos |
| Type handvat | Ergonomisch handvat |
| Bladvorm | Gebogen lemmen |
| Lange | 155 mm |
| Voor: | Ronde vruchten plukken, zoals appels en sinaasappels |