| Standaardverpakking: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Betaalmethode: | T/T In Advance |
| Productnaam | Tuinschaar, Fruitplukschaar |
| Hardheid | HRC58-60 |
| Materiaal Mes | SK5 Hoog Koolstofstaal |
| Vorm Mes | Gebogen Messen |
| Lengte | 155mm |
| Nettogewicht | 80g |
| Kleur | Rood Handvat met Zwarte Messen |
| Productieproces | Hittebehandeling |
| Primaire Toepassing | Plukken van Rond Fruit (Appels, Sinaasappels) |
| Standaardverpakking: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Betaalmethode: | T/T In Advance |
| Productnaam | Tuinschaar, Fruitplukschaar |
| Hardheid | HRC58-60 |
| Materiaal Mes | SK5 Hoog Koolstofstaal |
| Vorm Mes | Gebogen Messen |
| Lengte | 155mm |
| Nettogewicht | 80g |
| Kleur | Rood Handvat met Zwarte Messen |
| Productieproces | Hittebehandeling |
| Primaire Toepassing | Plukken van Rond Fruit (Appels, Sinaasappels) |